TURİZM BAKANI, TURİZMCİLERE NE SÖYLEYECEK?

TURİZM BAKANI, TURİZMCİLERE NE SÖYLEYECEK?

Dün Thomas Cook yöneticileri ile bir araya gelen Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, bugün Antalya-Manavgat’ta turizm sektörü ile bir araya gelecek.

2016 turizm sezonunun bir değerlendirilmesinin yapılacağı toplantıda 2017 yılı ile ilgili çalışmalar da masaya yatırılacak.

Saat 11.00'de Manavgat'taki Paloma Ocean Resort'te yapılacak toplantı sonrasında bir basın açıklaması yapılacak.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!