Turizm Geliştirme Ajansı Yönetim Kurulu için seçmen listeleri yayımlandı

Turizm Geliştirme Ajansı Yönetim Kurulu için seçmen listeleri yayımlandı

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı Yönetim Kurulu seçimlerine ilişkin seçmen listelerini yayımladı. Açıklamada listelere yapılacak itirazların son tarihi 23 Kasım 2019 olduğu belirtildi.

23 Kasım 2019’dan itibaren 10 gün süreyle itirazlar değerlendirilerek kesin olarak karara bağlanacak ve 3 Aralık 2019 tarihinde seçmen listeleri kesinleştirilerek ilan edilecek.

İtirazlar, Kültür ve Turizm Bakanlığına (Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı Temsilciliğine hitaplı) yazılı olarak elden veya iadeli taahhütlü posta yoluyla yapılacak olup; posta yoluyla iletilecek itirazlar, bu postanın, itiraz süresi içerisinde Bakanlığa ulaşması halinde değerlendirmeye alınacak.

Söz konusu seçmen listelerine ilişkin görüş ve öneriler ile birlikte varsa maddi hataların düzeltilmesine yönelik talepler ajanstemsilciligi@ktb.gov.tr adresine iletilebilecek. 

SEÇMEN LİSTELERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!