Turizm merkezi Alanya’da bağımsız aday Rus asıllı Anastasia Petrova 1283 oy aldı

Turizm merkezi Alanya’da bağımsız aday Rus asıllı Anastasia Petrova 1283 oy aldı

Antalya'nın Alanya ilçesinde bağımsız belediye başkan adayı olan Rus asıllı Anastasia Petrova Çetinkaya, bin 283 oy aldı.

Rus asıllı Türk vatandaşı Anastasia Petrova Çetinkaya, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri kapsamında oyunu Alanya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde kurulan 1053 numaralı sandıkta, eşi Ayhan Çetinkaya ile birlikte kullandı.

Oy kullandığı okulun bahçesinde gazetecilere açıklama yapan Anastasia Petrova Çetinkaya, rakiplerine başarı diledi. Petrova Çetinkaya, “Ülkemize ve Alanya'mıza hayırlı olsun. Biliyorsunuz umudumuz büyük ve tabii ki bu yola kazanmak için çıktık. Ama ne olursa olsun kararı halk verecek. 31 Mart'tan sonra biz yine devam edeceğiz ve Alanya için çalışacağız. Ben bu yola Alanya ve Türkiye için çıktım. Bu yüzden kazanan Türkiye ve Alanya olsun” dedi.

Resmi olmayan sonuçlara göre Alanya’da mevcut başkan Adem Murat Yücel, yüzde 57.61 oy oranı ile seçimin kazananı oldu. Anastasia Petrova Çetinkaya ise yüzde 0.79 oy oranı ile 1283 oy aldı…

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!