Turizm sektöründe 198 milyon çalışan işsiz kalabilir

Tourism Today - Turizmden Haberler - Turizm Haberleri

Turizm sektöründe iyi senaryoya göre 98 milyon, kötü senaryoya göre 198 milyon kişi işsiz kalacak.

Dünya Seyahat ve Turizm Konseyi (WTTC) geçtiğimiz günlerde yayımladığı rapora göre Koronavirüs salgını nedeniyle turizm sektöründe en iyi ihtimalle 98.2 milyon kişinin işini kaybedebileceğini belirtti. Kötü senaryoya göre ise 197.5 milyon kişi işini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalacak.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!