Turizm sektöründeki işletmeler için görünmeyen tehlike

Turizm sektöründeki işletmeler için görünmeyen tehlike

Eczacıbaşı Profesyonel özellikle alerjik bünyeleri etkileyen görünmez tehlike mite’lara karşı geliştirdiği M280 Anti-Mite ile uzun süreli çözüm sunuyor. Maratem M280 Anti-Mite, yıkama imkanı olmayan koltuk, döşeme, yatak gibi tüm eşyalarda etkili ve pratik sonuçlar vererek, mite’lardan arınmanızı sağlıyor.

Özellikle alerjik bünyeye sahip kişiler için önemli sağlık sorunlarına yol açan “mite”lar, sirkülasyonun fazla olduğu işletmelerde yeterli hijyen sağlanamadığında hızla çoğalarak sıkıntı yaratıyor. Turizm sektöründe faaliyet gösteren işletmeler başta olmak üzere her yerde görünmeyen tehlike olarak karşımıza çıkabilen “mite”ların önüne geçebilmek için yatak, halı, döşeme, koltuk gibi yıkama imkanı olmayan eşyaların periyodik olarak özel ürünlerle temizlenmesi gerekiyor.

İşletmelerin çözüm ortağı Eczacıbaşı Profesyonel’in endüstriyel hijyen markası Maratem, geliştirdiği Maratem Anti-Mite ile mite’ların beslenmesini ve üremesini engelliyor. Böylece bu görünmeyen tehlikenin insanlarda sebep olduğu güçlükle nefes alma, baş ağrısı, ciltte kaşıntı gibi rahatsızlıkların da önüne geçilmesini sağlıyor.

Yatak, halı, kilim, koltuk, perde, araba koltuğu, pelüş gibi yüzeylerde kullanılabilen Maratem Anti-Mite; kokusuz olması sayesinde rahat bir kullanım sağlarken, kullanıldığı yüzeyde leke de bırakmıyor. Etken maddesi sayesinde mite’ların üremesini engelleyen Maratem Anti-Mite, kullanıldığı alanlarda üç ay boyunca koruma sağlıyor.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!