Genel

Turizmci Tonbul Ailesi’nin ürettiği zeytinyağına Altın Ödül

Turizmci Tonbul Ailesi’nin ürettiği zeytinyağına Altın Ödül

Turizmci Tonbul Ailesi’nin Aydın’ın Kuşadası ilçesinde sahibi olduğu Yerlim Çiftliği’de üretilen Yerlin Ada Ambrosia Naturel Sızma Zeytinyağı, 14. Ulusal Naturel Sızma Zeytinyağı Kalite Ödülleri kapsamında Altın Ödül’e layık görüldü.

ORGANİK TARIM ÜRÜNLERİ İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Diana Travel ve Paloma Hotels gibi markaları ile Türkiye turizmine katkı sağlayan Tonbul Ailesi’nin Aydın’ın Kuşadası ilçesinde sahibi olduğu Yerlim Çiftliği ürettiği organik tarım ürünleri ile dikkat çekmeye devam ediyor.

ADA AMBROSİA NATUREL SIZMA ZEYTİNYAĞI’NA ALTIN ÖDÜL

Gürsel Tonbul önderliğinde çalışmalarına devam eden Yerlim Çiftliği sürdürdüğü başarılı çalışmalarını ödüllerle taçlandırıyor. Yerlim Çiftliği son olarak Zeytinyağı Dostu Derneği tarafından organize edilen 14. Ulusal Naturel Sızma Zeytinyağı Kalite Ödülleri’nde Yerlim Ada Ambrosia Naturel Sızma Zeytinyağı ile Altın Ödül’ün sahibi oldu. Tonbul Ailesi, turizmde gösterdikleri başarıyı organik tarımda da göstermeyi başardı.

ORGANİK ÜRÜNLERİ BEĞENİ TOPLUYOR

Yerlim Çiftliği halen Zeytin ve Zeytinyağı, Çeşnili Çaylar, Konserve, Püre, Ekmek, Kuru Meyve, Kuru Sebze, Kuruyemiş, Çorba, Bakliyat, Artizan Makarna, Yağ/Alâ, Şifalı Su ve Şifalı Yağ, Şarap, Organik Taze Meyve ve Sebzeler, Ezme, Yerik Ezme / Yerik Kak-Ki, Sızma, Pekmez ve Nektarlar, Reçel, Marmelat, Jöle ve Komposto, Eşki ve Saleşki, Baharat, Salça ve Soslar,  Turşu ve Sirke üretimi gerçekleştirmeye devam ediyor.