TURİZMCİLER HOLLANDA'DA UMUT ARIYOR

TURİZMCİLER HOLLANDA'DA UMUT ARIYOR

Turizm sektörümüzün temsilcileri bugün Hollanda'da kapılarını açacak olan Utrecht Turizm Fuarı'nda 2016 yılı için umut arayacak.

2015 yılında zorlu bir sezon geçiren turizmcilerimiz gözlerini 2016 yılına çevirdi. Ancak yaşanan uçak krizi sonrasında Rusya'nın ekonomik ve turizm sektöründeki yaptırımları turizmcilerimizin moralini bir hayli bozdu. Rusya'dan umudunu kesen turizmcilerimiz bu pazardan doğacak açığı kapatmak için Avrupa'ya yöneldi. Turizmcilerimiz Avrupa pazarındaki  erken rezervasyonların son durumunu görüp sezon için ipucu ve umut arayacak. 

 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!