TURİZMCİLER KREDİ BATAĞINDA ÇIRPINIYOR

TURİZMCİLER KREDİ BATAĞINDA ÇIRPINIYOR

Hürriyet Gazetesi'nin deneyimli köşe yazarı Fatih Çekirge, bugünkü köşe yazısında turizmcilerin çığlığına yer verdi.

Fatih Çekirge, Hürriyet Gazetesi'nde yer alan köşe yazısında; geçtiğimiz hafta Muğla'ya yapmış olduğu gezi ziyaretine değinerek, gittiği her yerde artık aynı çığlığı duymaya başladığını yazdı.Son iki yıldır beklediği geliri elde edemeyen turizmcilerin kredi batağında çırpındığını söyleyen Çekirge, "Turizmcinin Çığlığı" başlığıyla yayınladığı köşe yazısında şu satırlara yer verdi."Turizm sezonu öncesi çok ciddi bir tanıtım atağı gerekiyor. Geçen ay, İstanbul'da gerçekleşen turizm fuarı ilgi açısından bekleneni vermedi."Deneyimli köşe yazarı Fatih Çekirge'nin köşe yazısının devamını BURADAN okuyabilirsiniz. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!