Turizmcilerimiz 2020 için WTM’de, işte Türkiye standı

Turizmcilerimiz 2020 için WTM’de, işte Türkiye standı

Dünyanın en önemli turizm fuarları arasında gösterilen World Travel Market (WTM) bugün sabah kapılarını açarken, 2020 hazırlıklarına başlayan turizmcilerimiz de fuara akın etti.

Ege Bölgesi, Antalya ve İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin farklı noktalarından çok sayıda turizmci fuar için Londra’ya uçtu. Fuarın ilk dakikalarından itibaren yoğun bir ilgi ile karşılayan turizmcilerimiz, Türk turizmine katkı sağlamak adına çalışmalarına hız verdi.

Dünyanın farklı noktalarından tur operatörü, acente ve otellerin buluştuğu fuar, ilk günü sadece profesyonel turizmcilere açık olduğu için turizmcilerimizin İngiliz halkının ilgisini görme şansı olmayacak. Turizmciler, yarından itibaren kapılarını halka açacak olan fuarda, İngiliz turistlerin Türkiye’ye olan ilgisini de görme imkanı bulacak. 


Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!