TURİZMCİLERİMİZ HİNDİSTAN’A ÇIKARMA YAPACAK

TURİZMCİLERİMİZ HİNDİSTAN’A ÇIKARMA YAPACAK

Türk turizminin temsilcileri Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın himayesinde, Hindistan’a çıkarma yapacak.

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın himayesinde ve TÜROFED, TÜRSAB, TÜROB  ve THY işbirliğinde gerçekleştirilecek olan Hindistan Roadshow’u iki etap olarak planlandı. Düğün, golf, balayı ve MICE temalı Hindistan Roadshow’unun birinci etabı 25-30 Eylül 2016 tarihlerinde Mumbai, Bangalore, Kalküta, Lucknow ve Yeni Delhi’de ikinci etabı ise 1-4 Ekim 2016 tarihlerinde Chennai, Haydarabad ve Ahmedabad’da gerçekleştirilecek.

Türk heyetinin hazırlanan taslak programı şöyle:

25 Eylül İstanbul Bombay uçuşu ve otele check in
26 Eylül Bombay programı (akşam), akabinde Bangalore uçuşu
27 Eylül  Bangalore programı (gündüz), akabinde Kalküta uçuşu
28 Eylül  Kalküta programı (gündüz), akabinde Lacknow'a uçuş
29 Eylül  Lacknow programı (gündüz), akabinde Delhi'ye uçuş
30 Eylül  Delhi  programı (akşam), takip eden sabah erken saatte Türkiye’ye dönüş veya diğer 3 destinasyona katılacak olan sektör temsilcilerimiz ile  Delhi’den Ahmetaba’da uçuş
1 Ekim Ahmedabad programı (gündüz), akabinde Haydarabad'a uçuş
2 Ekim Dinlenme Haydarabad
3 Ekim Haydarabad programı (gündüz), akabinde Chennai'ye uçuş
4 Ekim Chennai programı (gündüz), akabinde Mumbai üzerinden Türkiye’ye dönüş

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!