Turizmin başkentinde patlama!

Turizmin başkentinde patlama!

Turizm ülkesi Tayland'ın başkenti Bangkok'ta bomba olduğu tahmin edilen bir patlama oldu, aralarında turistlerin de olduğu çok sayıda kişi öldü.

Tayland'ın başkenti Bangkok'un merkezinde, Ratchaprasong kavşağında Erewan tapınağının yakınında bir patlama meydana geldi. İlk belirlemelere göre en az 12 kişi hayatını kaybetti en az 25 yaralı var.  Ölenlerden bazılarının turist olabileceği belirtiliyor. Bazı yerel medya kaynaklarına göre ölü sayısı 15'e çıktı fakat bu bilgi resmi kaynaklar tarafından doğrulanmadı  

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!