Turizmin içinden gelen bu bakan olmasaydı turizme bu kadar yük bindirilmezdi!

Turizmin içinden gelen bu bakan olmasaydı turizme bu kadar yük bindirilmezdi!

CHP İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi, TBMM’de bazı vergi düzenlemeleri ile ilgili görüşmelerde yaptığı konuşmada Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u eleştirdi.

Hamzaçebi: “Turizmin içinden gelen bu bakan olmasaydı turizme bu kadar yük bindirilmezdi. Kısa bir süre önce turizmin sırtına binde 7.5 oranında turizm payı getirildi. Yetmedi bazı hizmet işletmelerinde yüzde 10’a ulaşan bir konaklama vergisi getiriliyor” dedi. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!