Turizmin kalbi Intourmarket 2020’de Moskova’da atacak

Turizmin kalbi Intourmarket 2020’de Moskova’da atacak

12-14 Mart 2020’de Moskova’da düzenlenecek olan Intourmarket XV. Uluslararası Seyahat Fuarı’nı 80.000 bin kişinin izlemesi bekleniyor.

Dünyanın en hızlı büyüyen Turizm pazarlarından biri olan Rus Pazarı’nın nabzının tutulacağı fuar olan Intourmarket (ITM) 2020’de Moskova merkezde bulunan Expocentre’da düzenlenecek.

Şehir merkezindeki yeni yerinde 12-14 Mart 2020’de düzenlenecek olan Intourmarket (ITM), Rus Devletinin, UNWTO’nun, Rus Federal Turizm Ajansının, seyahat endüstrisi gelişmelerine yardım eden diğer federal ve profesyonel organizasyonların da desteklediği Rusya’daki ana turizm etkinliği özelliği taşıyor.

Intourmarket XV. Uluslararası Seyahat Fuarı’nın ana partneri TUI olacak. Ayrıca İntourist, Biblio Globus ve Tez tour ile birlikte, sektörün önde gelen; Limak Hotels, Cornelia Golf&Resort, Güral Pemier Hotels, Sueno Hotels, Titanic Mardan Palace, Sirene Hotels, Kimeros Holiday Village tesisleri ve bölge tanıtımları için Belek Turizm Yatırımları Birliği (BETUYAB) fuarda yerlerini alacaktır.

Berlin ITB Fuarının hemen ardından düzenlenecek olan Intourmarket XV. Uluslararası Seyahat Fuarı’na dünyanın çeşitli ülkelerinden turist kabul eden ülkelerin yanı sıra Türkiye’den Tur operatörleri, oteller, bölge tanıtım dernek ve kuruluşları katılacak. Fuarın ana partneri ise TUI olacak. Fuarda ayrıca Rusya’da ve Bağımsız Devletler Topluluğu’nda bulunan yerel karar verici olan acenteler, partnerler ve Rusyanın tüm bölgelerinden gelen kuruluş ve bölge temsilcileri ile yüz yüze görüşmeler yapılacak.

Moskova’nın kalbinde yer alan Expo Centre’de 28.000 m2 alanda, 12-14 Mart 2020’de yapılacak olan Intourmarket XV. Uluslararası Seyahat Fuarı’da ortalama 80.000 ziyaretçinin gelmesi beklenen organizasyonun yeni yerindeki ilk yılında açılışın Vladimir Putin tarafından yapılması planlanmaktadır.

Rusya Federasyonu Başkanı Vladimir Putin, fuarla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Dünyadaki turizm endüstrisi giderek gelişiyor ve ulusal ekonomilerdeki payı artıyor. Ve turist akışları için yabancı konukları çekmek ve aynı zamanda kendi vatandaşlarını kendi ülkelerinde dinlenmeyi tercih etmek için zor bir rekabet olması doğaldır” dedi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!