TÜRK TATİLCİNİN YENİ GÖZDESİ CRUISE İLE MIAMI

TÜRK TATİLCİNİN YENİ GÖZDESİ CRUISE İLE MIAMI

Türkler gemi tatilini sevdi. Son 2 yılda yaklaşık 11 bin Türk, Miami ve Karayipler’e tatile gitti.

Royal Caribbean Türkiye Pazarlama ve İletişim Direktörü Cihangir Canıyılmaz, cazip fiyatlardan dolayı Karayipler’ yoğun ilgi olduğunu söyledi. Gazetevatan'da yer alan habere göre Canıyılmaz, “Uçak ve bir hafta boyunca gemilerdeki yemek dahil 1.800 eurodan başlayan fiyatlar ve 6 taksit ödeme imkanıyla artık Türk tatilciler hem Miami’yi hem de doğu veya batı Karayipler’i görme fırsatı yakalayacak” diye konuştu.Canıyılmaz, Freedom of the Seas gemisiyle de uçak dahil 1.000 eurodan başlayan fiyatlarla Barselona'dan başlayan tura da talep olduğunu kaydetti. Canıyılmaz, “Bir haftalık Akdeniz seyahati için yaklaşık 2 bin 500 kişi rezervasyon yaptırdı” dedi. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!