Türk ve Rus yetkililer turist güvenliği için buluştu

Türk ve Rus yetkililer turist güvenliği için buluştu

Türkiye ve Rusya arasında gerçekleştirilen “Turizm Güvenliği Alt Çalışma Grubu Toplantısı” Antalya’da gerçekleştirildi.

Türkiye ve Rusya arasında gerçekleştirilen “Turizm Güvenliği Alt Çalışma Grubu Toplantısı” Antalya’da gerçekleştirildi. Toplantıda, sağlık sigortası, turist haklarının korunması ve iyileştirilmesi, trafik kazaları, turist el kitabı, yerel para birimi gibi gündem maddeleri konuşuldu.

Delphin Imperial Hotel’de gerçekleştirilen toplantıya, Rusya Federal Turizm Ajansı Başkan Yardımcısı Nikolay Korolev, Rusya Antalya Başkonsolosu Aleksandr Tolstopyatenko, Rusya Kültür Bakanlığı Federal Turizm Ajansı (Rosturizm) Eşbaşkanı Dmitri Davıdenko, Tanıtma Genel Müdürü İrfan Önal, Tanıtma Genel Müdür Yardımcısı Ali Temurci, Dış İlişkiler AB Koordinasyon Daire Başkanlığı İkili İlişkiler Şube Koordinatörü H. Deniz Ersöz, Antalya Vali Yardımcısı Hüseyin Ece, Antalya İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Acar, Antalya İl Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı İlknur Selçuk Köker, TÜROFED Koordinatörü Necip Boz, TÜROFED Delegesi Recep Tolga Gürer, TÜRSAB Akdeniz Bölge Müdürü Kirami Acar katıldı.

 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!