Türkiye Otelciler Federasyonu, Neşet Koçkar’ı kutlayarak destek mesajı verdi

Türkiye Otelciler Federasyonu, Neşet Koçkar’ı kutlayarak destek mesajı verdi

Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Ayık, Türkiye turizmi için büyük öneme sahip olan Thomas Cook’a hisse satın alarak ortak olan Anex Tourism Group Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Koçkar’ı yayımladığı mesajla kutladı.

TÜROFED Başkanı Osman Ayık’ın yayımladığı mesaj şöyle: “Dünyanın önde gelen tur operatörü Thomas Cook’tan hisse alarak ortak olan Anex Tourism Group Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Koçkar’ı bu cesaret dolu adımı için kutluyorum. Bu adımı Türkiye turizmi adına çok önemsiyoruz. Neşet Koçkar ve Thomas Cook’un Türkiye turizmine önemli katkılar sağlamaya devam edeceklerini biliyoruz. TÜROFED olarak biz de Neşet Koçkar ve Thomas Cook ile işbirliği yapmaya devam edeceğiz.”

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!