Otel

Tümü

Türkiye’nin En İyi Lüks Oteli belli oldu

Türkiye’nin En İyi Lüks Oteli belli oldu

Shangri-La Bosphorus, Istanbul aldığı ödüllere bir yenisini ekledi. Sektörün en iyilerinin seçildiği global Haute Grandeur, Mükemmelliyet Ödülleri’nde Shangri-La Bosphorus, Istanbul Türkiye’nin En İyi Lüks Oteli seçildi.   

Shangri-La Bosphorus, Istanbul geçtiğimiz ay da iki önemli ödülün sahibi oldu. Otel, dünyanın önde gelen seyahat dergilerinden Condé Nast Traveler’ın okurlarının oylarına istinaden, Türkiye ve Yunanistan’ın En İyi 10 Oteli Listesi’nde yer aldı. Shangri-La ayrıca, toplantı ve etkinlik sektörünün en iyilerinin seçildiği Stella Awards’ta, toplantı ve etkinlik ekibinin sergilediği üstün hizmet kalitesi ile “Best On-Site Support Staff” ödülünün sahibi oldu.

Shangri-La Bosphorus, Istanbul Genel Müdürü TJ Joulak; konaklamadan etkinlik ve toplantılara, SPA’dan, gastronomi deneyimlerine; sundukları tüm hizmetlerde yüksek misafir memnuniyetini amaç edinerek, konuklarına otantik bir deneyim yaşatmayı hedeflediklerini söyledi. Şehrin en güzel konum ve manzarasında, Türk ve Asya Misafirperverliği’nin mükemmel birleşimi ile sunduklarını belirten Joulak; oluşturdukları takım ruhunun ve misafir beklentilerini doğru öngörerek kişiselleştirilmiş hizmet sunmanın Shangri-La’nın en güçlü yanlarından olduğunun altını çizdi.