STK

TÜROFED - AKTOB işbirliği ile turizm çalışanlarına hijyen eğitimi verilecek

Tourism Today - Turizmden Haberler - Turizm Haberleri

TÜROFED - AKTOB İşbirliği ile Ecolab, Diversey ve Eczacıbaşı Profesyonel firmaları ile yapılan işbirlikleri ile turizm çalışanlarına online eğitim sağlanacak.

AKTOB Başkanı Erkan Yağcı, “Tesislerimiz ve çalışanlarımız için Covid-19 ile mücadele kapsamında ‘Eğitim’ en önemli konulardan birisi durumundadır. Bu kapsamda, TÜROFED-AKTOB çatısı altında ECOLAB, Diversey ve Eczacıbaşı firmaları ile yapılan işbirliği ile çalışanlarımıza uzaktan eğitim platformlarında eğitim sağlanacaktır. İlk online platformda Eczacıbaşı Profesyonel tarafından bilgilendirme yapılacak. isteyen herkesin katılım sağlayabileceği eğitim 2 haziran salı günü 14:00-16:00 arasında gerçekleşecektir” dedi. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!