TÜROFED Başkanı Çorabatır, Turizm Ajansı’na seçilen turizmcileri kutladı

TÜROFED Başkanı Çorabatır, Turizm Ajansı’na seçilen turizmcileri kutladı

Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Başkanı Sururi Çorabatır, Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı Yönetim Kurulu’nu (TTGA) oluşturmak için yapılan seçimler sonucunda belirlenen 5’i TÜROFED üyesi olan 9 turizmciyi kutlayarak başarılar diledi.

Başkan Çorabatır’ın yayımladığı mesaj şöyle: “Türkiye turizmine önemli katkılar sunması beklenen Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TTGA) Yönetim Kurulu için yapılan seçimlerin sonuçlanması ile konaklama sektörünü temsil edecek 9 isim belirlendi. Girdikleri seçimle TTGA Yönetim Kurulu’na dâhil olan ALTİD Başkanı Burhan Sili, AKTOB Başkanı Erkan Yağcı, KATİD Başkanı Murat Toktaş, BODER Başkanı Halil Özyurt ve ATİD Başkanı Birol Akman başta olmak üzere 9 konaklama sektörü temsilcisini kutluyorum.

Turizmci olan ve turizmcilerin sorunlarını çok iyi bilen Kültür ve Turizm Bakanımız Mehmet Nuri Ersoy’un bu girişimini Türkiye turizmi için çok değerli buluyoruz. 15 kişiden oluşan ve konaklama sektörünü 9 kişinin temsil edeceği TTGA Yönetim Kurulu, Türkiye turizmi için önemli bir misyon taşımaktadır. TTGA’nın profesyonel bir anlayışla Türkiye turizmini tek elden yürütülecek bir yapı ile tüm dünyaya tanıtacağına inancımız tamdır. Türkiye turizmine katkı sağlayacak her türlü girişimin güçlenmesine çabalayan TÜROFED, TTGA için de elinden gelen desteği verecektir.

15 kişiden oluşan TTGA Yönetim Kurulu’nda yer alacak 9 ismin konaklama sektöründen seçilmesi, konaklama sektörünün Türkiye turizmi için ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gözler önüne sermektedir. Bu bilinçle hareket edecek 9 arkadaşımızın görev yapacakları süreçte konaklama sektörünü en doğru şekilde temsil ederek başarılı çalışmalara imza atacaklarına inanıyor, başarılar diliyorum.”

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!