TÜROFED, RUS BÜYÜKELÇİ ERKHOV’U ZİYARET ETTİ

TÜROFED, RUS BÜYÜKELÇİ ERKHOV’U ZİYARET ETTİ

Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Ankara’da Rusya’nın Ankara Büyükelçisi Aleksei Erkhov'u ziyaret etti.

TÜROFED Yönetim Kurulu Başkanı Osman Ayık ve TÜROFED Yönetim Kurulu Üyesi VE ATİD Başkanı Birol Akman, Ankara’da Rus Büyükelçisi Aleksei Erkhov'u makamında ziyaret ederek Türkiye ve Rusya arasındaki turizm hareketliliğini değerlendirdiler.

2017 yılında Türkiye ve Rusya arasındaki turizm hareketlerinin masaya yatırıldığı buluşmada, önümüzdeki yıllara ilişkin de değerlendirmelerde bulunuldu. TÜROFED Başkanı Ayık, ziyarette Rusya’nın Türkiye turizmi için çok büyük öneme sahip olduğunu belirtirken, Büyükelçi Erkhov ise Rus tatilcilerin Türkiye’yi çok sevdiğini dile getirdi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!