TÜROFED YÖNETİMİ BELLİ OLDU

TÜROFED YÖNETİMİ BELLİ OLDU

Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) 5. Olağan Genel Kurulu, yapılan açılış konuşmaları sonrasında başladı.


TÜROFED Başkanı Osman Ayık’ın üyelere yaptığı konuşma sonrasında Divan heyeti oluşturuldu. Divan Başkanı TÜROFED Kurucu Başkanı Ahmet Barut olurken heyette Işık Uğurtuğ ve Bekir Akkaş da yer aldı.

Olağan Genel Kurul’da Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, Denetleme Kurulu Raporu ve 2017-2019 dönemi tahmini bütçesi, Tüzük Değişiklikleri oy birliği ile kabul edildi. Görüşülen ve ibra edilen maddelerin ardından yeni dönem yönetim kurulu üyelerinin isimleri belirlendi.

TÜROFED Yönetim Kurulu
Osman Ayık
Yusuf Hacısüleyman
Sururi Çorabatır
Burhanettin Sili
Birol Akman
Halit Ergül
Halil Özyurt
Murat Demir
Gazi Murat Şen
Mehmet İşler
Yavuz Torunoğulları
Mete Akcan
Bülent Bülbüloğlu
Mehmet Haluk Beceren
Yakup Dinler
Murat Toktaş
Tacettin Özden
Gülçin Güner
Ali Ulvi Gümüşhan
Cafer Tayyar Zaimoğlu
Ahmet Tok

TÜROFED Denetleme Kurulu
Cengiz Tokatlı
Kaan Kavaloğlu
Ali Cenk Yorulmaz

TÜROFED Disiplin Kurulu
Işık Uğurtuğ
Zafer Alkaya
Cazim Alaybaşı

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!