TÜRSAB, İngiltere’deki WTM’ye 120 metrekarelik stant ile katılacak

TÜRSAB, İngiltere’deki WTM’ye 120 metrekarelik stant ile katılacak

4 - 6 Kasım 2019 tarihleri arasında Excel Londra Uluslararası Kongre Merkezi’nde düzenlenecek WTM Londra Uluslararası Turizm Fuarı’na 120 m2 stant ( EU 1370 stand no ) ile katılım sağlayacak.

Fuara katılacak üyeler https://secure11.eventadv.com/wtm/?dc=TUR-369283 linki üzerinden fuar süresince kullanabilecekleri ücretsiz yaka kartı bağlantısını indirebilecek. Ayrıca fuar süresince ikram servisinin ve İngilizce bilen ekibin yer alacağı TÜRSAB stand alanını, toplantı ve iş görüşmeleri için üyeler ücretsiz kullanabilecekler.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!