Uçaklardaki kutulu yemekler otellerde de uygulanabilir…

Uçaklardaki kutulu yemekler otellerde de uygulanabilir…

İspanya otelleri, virüs sonrası açılacak otellerde verilecek hizmeti ve müşterilerin sağlığını korumak için alınacak önlemleri tartışıyor.

İspanya basınına göre oteller, oda servisini kaldırabilir ve asansörleri bir kişinin kullanacağı şekilde dizayn edebilir. Ayrıca oteller büyük olasılıkla yemek sunumları ile ilgili olarak da değişiklik yapacak. Yemeklerin uçaklarda olduğu gibi kutulanmış şekilde servis edilen yemeklere benzeyeceği konuşuluyor.

Otel odaları ise müşteri oteli terk ettikten sonra temizlenmeden önce 24 saat boş bırakılacak. Daha sonra özel kıyafetli temizlik personeli detaylı bir temizlik yapması gerektiğine dikkat çekiliyor. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!