STK

Tümü

Ülkay Atmaca: “2022 yılında en büyük sorunumuz personel olacak”

Ülkay Atmaca: “2022 yılında en büyük sorunumuz personel olacak”

Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) 20 ay aradan sonra organize ettiği ilk yemekli toplantısını Kilit Grubu ev sahipliğinde Nirvana Cosmopolitan’da gerçekleştirdi. Toplantının konuşmacı konuğu ise AKTOB Başkanı DR. Erkan Yağcı oldu.

POYD üyelerinin büyük ilgi gösterdiği toplantı, Başkan Ülkay Atmaca’nın konuşması ile başladı. Başkan Atmaca, turizm sektörünün 2019 ve 2020 yıllarında pandemi karşısında iyi bir sınav verdiğini belirterek “Bu süreçte TÜROFED ve AKTOB’un turizm sektörü için büyük çaba içindeydi. Buradan TÜROFED Başkanı Sururi Çorabatır ve AKTOB Başkanı Erkan Yağcı’ya teşekkürlerimizi sunuyoruz. POYD olarak bizler de bu sürece elimizden geldiği kadar destek vermeye çalıştık” dedi. Başkan Atmaca, 2022 yılının ise umut verdiğini dile getirerek “Ne kadar ümit verse de 2022 yılında en büyük sorunumuz personel olacak gibi görünüyor” diye konuştu.

Başkan Atmaca’nın ardından AKTOB Başkanı Dr. Erkan Yağcı da 2 yıllık pandemi döneminde yapılan çalışmalar hakkında bir konuşma gerçekleştirdi.

Toplantının son bölümünde ise POYD’a yeni katılan üyelere üyelik sertifikaları teslim edildi.