Ülkay Atmaca: “Değişen dinamikleri yerinde görmek için WTM’deyiz”

Ülkay Atmaca: “Değişen dinamikleri yerinde görmek için WTM’deyiz”

Fuara katılan Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD Başkanı Ülkay Atmaca, bugün kapılarını açan World Travel Market’te (WTM) Türkiye stantlarının büyük ilgi gördüğünü söyledi.

40. kez kapılarını açan fuarın Türkiye için büyük önem taşıdığını belirten Başkan Atmaca, “Thomas Cook’un iflası sonrasında gerçekleşen bu fuarı merakla bekliyorduk. WTM, İngilizlerin Türkiye’ye olan ilgisini ve Thomas Cook sonrasında bu pazarda değişen dinamikleri yerinde görmek adına önemli bir fuar. Fuar sürecinde Türkiye’nin bu pazardan daha fazla pay alabilmesi için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.  

Başkan Atmaca, fuarın ilk dakikalarından itibaren Türkiye’ye yoğun bir ilgi bulunduğunu belirtirken, “Fuar kapılarını açtığı dakikadan itibaren Türkiye ve Türk şirketlerin bulunduğu stantlar yoğun bir kalabalık ile karşı karşıya. Bu ilginin tüm fuar boyunca devam edeceğini düşünüyoruz” diye konuştu. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!