as

Ülkay Atmaca: “Değişen dinamikleri yerinde görmek için WTM’deyiz”

Ülkay Atmaca: “Değişen dinamikleri yerinde görmek için WTM’deyiz”

04 Kasım 2019 Pazartesi

Fuara katılan Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD Başkanı Ülkay Atmaca, bugün kapılarını açan World Travel Market’te (WTM) Türkiye stantlarının büyük ilgi gördüğünü söyledi.

40. kez kapılarını açan fuarın Türkiye için büyük önem taşıdığını belirten Başkan Atmaca, “Thomas Cook’un iflası sonrasında gerçekleşen bu fuarı merakla bekliyorduk. WTM, İngilizlerin Türkiye’ye olan ilgisini ve Thomas Cook sonrasında bu pazarda değişen dinamikleri yerinde görmek adına önemli bir fuar. Fuar sürecinde Türkiye’nin bu pazardan daha fazla pay alabilmesi için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.  

Başkan Atmaca, fuarın ilk dakikalarından itibaren Türkiye’ye yoğun bir ilgi bulunduğunu belirtirken, “Fuar kapılarını açtığı dakikadan itibaren Türkiye ve Türk şirketlerin bulunduğu stantlar yoğun bir kalabalık ile karşı karşıya. Bu ilginin tüm fuar boyunca devam edeceğini düşünüyoruz” diye konuştu. Yorumunuz:


Reklam alan 19 ( 260 x 330 boyutlarında reklam alanı )
Reklam alan 20 ( 260 x 330 boyutlarında reklam alanı )
Reklam alan 21 ( 260 x 330 boyutlarında reklam alanı )
Sitemizde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Tourism Today’e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Copyright © 2006 - 2019 - Tüm hakları saklıdır. Tourism Today
VERACONN