Ünlü turizm merkezinde tur otobüsü devrildi: 14 turist yaralandı

Ünlü turizm merkezinde tur otobüsü devrildi: 14 turist yaralandı

Nevşehir’de sabah saatlerinde meydana gelen trafik kazasında Azerbaycan’dan Kapadokya bölgesini gezmeye gelen Azeri turistleri taşıyan otobüs devrildi.

Edinilen bilgilere göre, Azerbaycan’dan Kapadokya bölgesini ziyarete gelen ve içerisinde 18 kişinin bulunduğu tur otobüsü Avanos ilçesinde devrildi. Kazada 14 kişi hafif şekilde yaralanırken 4 kişi ise kazadan yara almadan kurtuldu. Kaza yerine gelen sağlık ekipleri tarafından yaralılara yapılan ilk müdahalenin ardından kazada yaralananlar Nevşehir Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

Nevşehir Devlet Hastanesinde tedavileri tamamlanan Azeri vatandaşların Avanos İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde ifadelerinin alındığı öğrenildi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!