Ünlü Türk şef otel odasında ölü bulundu

Ünlü Türk şef otel odasında ölü bulundu

Ünlü Türk şef Orhan Yeğen New York'ta otel odasında ölü bulundu.

ABD'de Türk mutfağının önemli temsilcilerinden olan ünlü şef Orhan Yeğen (65), New York'taki otel odasında ölü bulundu. Yeğen'in otelde yanında bir Türk kadın olduğu, kadının polis ve restoran çalışanlarına haber vermesiyle olayın ortaya çıktığı öğrenildi. Hürriyet'in haberine göre 42 yıldır Amerika'da aşçılık ve restoran işletmeciliği yapan Orhan Yeğen, New York'tqa Şip Şak ve Lokanta adlı restoranların sahibiydi. Kalp krizi geçirdiği sanılan Yeğen'in kesin ölüm sebebi otopsi sonucu belli olacak. Yeğen'in cenazesi yarın New Jersey'deki Ulu Cami'de kılınacak cenaze namazının ardından kentteki Türk mezarlığında toprağa verilecek.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!