Ünlülerin Fitness Koçu, Six Senses Kaplankaya’da

Ünlülerin Fitness Koçu, Six Senses Kaplankaya’da

Müşterileri arasında dünyaca ünlü isimler de bulunan ödüllü İngiliz fitness koçu Harry Jameson, 6 Ağustos-6 Eylül tarihleri arasında Six Senses Kaplankaya’da…

Dünyanın önde gelen iyi yaşam uzmanları ve terapistlerini misafirleriyle buluşturan Six Senses Kaplankaya, Ağustos ayında ödüllü fitness ve sağlıklı yaşam uzmanı  Harry Jameson’ı ağırlayacak. Jameson, otelin spor stüdyosunun yanı sıra doğada fiziksel koçluktan misafirlerin yaşam tarzının ve davranışlarının değerlendirildiği birebir klinik seanslara kadar çok kapsamlı programlarla uzun ve sağlıklı bir yaşam için temel oluşturacak çok çeşitli antrenmanlar ve programlar sunacak.

Kişilerin en üst seviyede zihinsel ve fiziksel performanslarını göstermelerine olanak sağlayan yöntemlerini, hareketlilik, beslenme, uyku ve stres durumuna göre değerlendirerek programlandıran Harry Jameson ayrıca seanslarında konsültasyon da verecek. Spor bilimi alanında eğitimini tamamlayan fitness koçu, danışanların medikal ve psikolojik durumlarını da göz önünde bulundurarak özenli bir sistem ve disiplinle kişiye özel programlar da hazırlıyor.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!