Venezia Palace Deluxe Resort kapılarını açtı

Tourism Today - Turizmden Haberler - Turizm Haberleri

Antalya’nın Kundu bölgesinde bulunan Venezia Palace Deluxe Resort Hotel, ilk misafirlerini kabul ederek (15.06.2020) sezona “merhaba” dedi.

Venezia Palace Deluxe Resort Hotel, 120.000 m2‘lik genel alanı 3700 m2’lik açık havuzu, 10.000 m2 sahili ve bu yıl hizmete giren  bölgenin en yeni aquaparkı ile misafirlerine ev sahipliği için hazır.

2,5 aydır süren yeni normalleşme hazırlıklarının ardından Bureu Veritas denetiminden geçen tesiste misafirlerin güvenli ve sağlıklı tatil yapabilmeleri için tüm hazırlıklar yapıldı.

#stayvenezia hashtag’i ile misafirlerine ulaşan tesis, özlenen Venezia Palace lezzetlerini; animasyon ve eğlence faaliyetlerini eğitimli personeli ile normalleşme çerçevesinde misafirlerine sunmaya hazır.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!