Vural Öger, Thomas Cook’a tepki olarak V.Ö. Travel’i kurmasının hata olduğunu söyledi

Vural Öger, Thomas Cook’a tepki olarak V.Ö. Travel’i kurmasının hata olduğunu söyledi

Vural Öger Alman Touristik Aktuell’in 50. yıl özel sayısına verdiği röportajda, Thomas Cook’a tepki olarak V.Ö. Travel’i kurmasının hata olduğunu söyledi.

Öger Tours’u Thomas Cook’a sattıktan sonra V.Ö. Travel’i kurmasının bir tepki olduğunu vurgulayan Vural Öger, 2010’da Öger Tours’u satın alan Thomas Cook’un kendisine incoming faaliyetini sürdüreceğini, ancak daha sonra bu karara uymadığını söyledi. Öger,  2015 yılında iflas eden V.Ö. Travel’i Thomas Cook’a bir tepki olarak kurmasının hata olduğunu söyledi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!