Wish More Hotel İstanbul’dan cheesecake tutkunlarına

Wish More Hotel İstanbul’dan cheesecake tutkunlarına

Sofralarında daima en leziz tatları sunma misyonunu benimseyen Wish More Hotel İstanbul, Ağustos ayına özel olarak hazırladığı Süt Reçelli Cheesecake ile misafirlerini ağırlıyor.

Sürpriz tatlarla yılın her dönemine lezzet katan Wish More Hotel İstanbul, Ağustos ayı menüsüne aldığı Süt Reçelli Cheesecake ile misafirlerinin iştahını kabartıyor. Beş yıldızlı otelin deneyimli ve maharetli aşçılarının yaza özel olarak hazırladığı bu hafif tatlı, süt reçeli ve limon kabuğunun mükemmel armonisiyle lezzet tutkunları için adeta bir yaz mucizesi yaratıyor.  

Misafirlerine daima en leziz tatları ulaştırma misyonunu benimseyen Wish More Hotel İstanbul’un deneyimli ve maharetli şefleri, Türk ve dünya mutfaklarının en gözde lezzetlerini yaratıcı dokunuşlarla yeniden yorumlayarak lezzet tutkunlarına mutluluk tadında tatlar sunuyor.

Hazırlanışında kullanılan limon kabuğu gibi ferahlatıcı ve doğal malzemelerle yazın sıcak aylarında tatlı ihtiyacını gideren, bir yandan da damakları şenlendiren bu özel lezzet, üzerindeki süt reçeli ile misafirlere farklı bir cheesecake deneyimi yaşatıyor.

Wish More Hotel İstanbul’un sunduğu bu özel yaz lezzetini deneyimlemek isteyen misafirler, ister yemeklerden sonra, isterlerse beş çayının yanında Süt Reçelli Cheesecake’in tadına varıyor.  

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!