Wome Deluxe, 2019 yaz sezonunda 300 bin misafir ağırladı

Wome Deluxe, 2019 yaz sezonunda 300 bin misafir ağırladı

Türkiye’nin en büyük aile konseptli oteli Wome Deluxe, 2019 Haziran-Eylül döneminde yüzde 85 oranında ortalama doluluk ile toplam 300 bin misafir ağırladı.

Ülkemiz 2019 yılının ilk dokuz ayı rakamlarına göre toplam 41 milyon turist ağırlamış olup 26 milyar doları geçen bir gelir elde etmiştir.  Sadece Antalya’ya 15 milyon turist giriş yaptığını söyleyen WOME Deluxe Otel Müdürü Yusuf Gerçeker, “2015 Rus jeti düşürülmesi krizinde ağır yara alan Türk turizmi çok kısa sürede kendini toparladı. 2016 yılında düzelmeye başlayıp 2017 ve 2018 yıllarında sürekli yükselen bir ivme yakalamıştır. 2019 senesi ise bu yükselişlerin tepe noktası olmuş hem ülkemize giriş hem konaklama hem ciro anlamında rekor üzerine rekor kırılmıştır. Bu rekorlar bir doyum noktası olmayıp, 2020 sezonunda doluluk oranlarını artırmak üzere çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi. 
“2020 yılında, 2019 yılı misafir sayısının üstüne çıkacağız”Gerçeker, “WOME Deluxe olarak, 2019 sezonunu doluluk oranları açısından geçen senenin üstünde kapatırken, yaptığımız yatırımlarla misafir memnuniyetini artırdık. Bu sene otelimize çocuklar için Womy Club adını verdiğimiz hem oyun hem de eğitim alanı yaptık Bu alanda çocuklar eğlenceli saatler geçirirken anne ve babalarda rahat ve güven içerisinde tatillerini yaptılar. 2020 yılına da yeni gelişmeler ile birlikte girmeyi planlıyoruz.”
Lüks, doğa ve estetikte erken rezervasyon fırsatıAntalya Alanya Avsallar’da denize sıfır konumda doğa ile iç içe 120 bin metrekare üzerine kurulu 5 yıldızlı WOME Deluxe, erken rezervasyonda indirim fırsatı sunuyor. Ailelere gerçek bir orman içerisinde muhteşem bir manzarayla lüks tatil anlayışı sunan otel romantik manzarası ile göz kamaştırıcı bir atmosfere sahip. Her metrekaresi özenle tasarlanmış, her biri manzaralı, 1800 yatak kapasiteli otel, 10 bin metrekarelik alanda plaj, iskele, havuz, güneşlenme terasları ve aquaparkları ile hizmet veriyor. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!