WYNDHAM GRAND İZMİR ÖZDİLEK BAŞARISINI KUTLADI

WYNDHAM GRAND İZMİR ÖZDİLEK BAŞARISINI KUTLADI

İzmir’in en gözde otellerinden Wyndham Grand İzmir Özdilek, tüm personel ve ailelerinin katıldığı bir kokteyl gecesi düzenledi.

Wyndham Grand İzmir Özdilek, çalışanları için güzel bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Tüm ekibin katıldığı kokteylde Wyndham Grand İzmir Özdilek Genel Müdürü Funda Çam konuşmasına, toplantı ve kongre organizasyonlarını gerçekleştiren ulusal ve uluslararası şirketlerin yöneticilerinden gelen teşekkür mektuplarını paylaşarak başladı. Otel konuklarının değerlendirmelerinin çok önemli olduğunun altını çizen Çam, bu yorumları dikkate alarak yol haritası oluşturduklarını belirtti. Çam, “Hemen hemen her organizasyon sonrasında bize ulaşan teşekkür ve tebrik mesajları bizi çok mutlu ediyor. Böylesine özverili bir ekibe sahip olduğum için çok mutluyum. Her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Biz her şeyden önce kaliteye önem veren bir kurum olarak kendi içimizde yürüttüğümüz kalite uygulamalarını içselleştirmeyi başardık. Toplam kalite anlayışını benimseyen bir kurum olarak Mart ayında yapılan TSE denetimi sonrasında TSE İSO 9001; 2015 versiyonu Proses Tabanlı Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasını almış bulunuyoruz. Ayrıca Gıda Güvenliği Denetlemesini de üstün başarı ile tamamladık.  Bu güzel sonuçları uyumlu ve tam katılımlı bir ekip çalışması ile başardık. Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarımı candan tebrik ederim” dedi.

İlk günkü heyecan ve şevkle çalıştıklarını ve işlerini en iyi şekilde yapmaya devam edeceklerinin altını çizen Wyndham Grand İzmir Özdilek Genel Müdürü Funda Çam, ayın personelleri seçilen çalışanlarını tebrik edip hediyelerini takdim ederek geceyi sonlandırdı.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!