Otel

Tümü

Wyndham Hotels, Her Şey Dahil’e adım attı

Wyndham Hotels, Her Şey Dahil’e adım attı

Wyndham Hotels & Resorts, Meksika ve Karayipler’deki gözde tatil bölgelerinin önde gelen her şey dahil resort tesis sahibi, işletmeci ve proje geliştirici şirketi Playa Hotels & Resorts ile birlikte, yeni bir her şey dahil resort markası olan Wyndham Alltra’yı hayata geçirdiklerini duyurdu.

Böylece Wyndham çatısı altındaki marka sayısı 22’ye yükselmiş oldu ve şirketin portföyüne ilk kez, hızla büyüyen her şey dahil konseptine özel bir marka eklenmiş oldu. Wyndham, yeni markası Alltra’nın hayata geçmesiyle, Playa Hotels & Resorts ile stratejik bir iş ortaklığının da startını vermiş oldu. Bu ortaklık, Wyndham Rewards’un 89 milyon kayıtlı üyesi ve Wyndham’ın her ziyaretçiye hitap etmesiyle ekonomi, orta ve üst segmentlerdeki eşsiz satış artırma kapasitesi, pazarlama ve dağıtım gücünden destek alıyor ve Playa’nın sınıfının en iyi konaklama deneyimini sıra dışı değerlerle sunma becerisiyle bir araya geliyor.

Markanın ismi “Alltra”, Wyndham’ın her ziyaretçiye olağanüstü deneyimler sunma misyonuyla örtüşen “All-Inclusive Travel for All” (Herkes İçin Her Şey Dahil Seyahat) ifadesinden hayat buldu. Wyndham Alltra, üst-orta segmente özel her şey dahil resort deneyimini, üst sınıf yeme-içme olanakları, hizmetler, aktiviteler ve diğer imkanları yerel esintilerle bir araya getirerek çok özel fiyatlarla sunuyor. Markanın, Karayipler ve diğer resort bölgelerde hem aileler için, hem de yalnızca yetişkinlere yönelik resort tesisleri bulunacak.

Wyndham Alltra markası altındaki ilk iki resort tesis; Playa’nın 10 adet üst sınıf restoranı, barı, lounge ve havuzları bulunan ve Cancun’un oteller bölgesinin tam kalbinde yer alan 458 odalı oteli Wyndham Alltra Cancun  ve barlar, restoranlar ve üst sınıf mağazaların bulunduğu Beşinci Cadde’ye birkaç adım mesafede, Playa Del Carmen’in merkezinde sınırsız gurme yeme-içme imkanları sunan 287 odalı Wyndham Alltra Playa del Carmen oteli olacak. Şu anda renovasyon çalışmalarının devam ettiği iki otel de açık olmayı sürdürüyor ve renovasyon çalışmaları Aralık 2021’deki tatil sezonuna kadar tamamlanmış olduğunda, faaliyetlerine birer Wyndham Alltra resort tesisi olarak devam edecekler. Bu iki otel, Wyndham’ın Playa’nın şu anda faaliyet gösterdiği Karayipler ve Meksika’daki üst-orta sınıf her şey dahil resort sektöründe şirket ile yaptığı stratejik iş ortaklığı çerçevesinde geliştirilecek çok sayıda projeden ilk ikisini oluşturuyor.

Wyndham Hotels & Resorts Başkanı ve CEO’su Geoffrey A. Ballotti, “Wyndham Alltra, yılda ağırladığımız 150 milyondan fazla misafirimizin pek çoğunu her şey dahil konseptindeki ilk markamızla tanıştıracak. Birinci sınıf deniz kenarı ziyaret noktalarında önde gelen bir resort tesis sahibi, işletmeci ve proje geliştirici şirket ile ortaklık yapmamız sayesinde misafirlerimiz ve 80 milyondan fazla Wyndham Rewards üyemiz, harika bir her şey dahil konaklama deneyimine hemen erişebilecek. Üyelerimiz, Wyndham Rewards puanlarını Wyndham Alltra resort tesislerindeki yeni her şey dahil tatil deneyimleri için harcayabilecek ve buralardaki konaklamalarında puan kazanabilecek” dedi. 

Playa Hotels & Resorts Başkanı ve CEO’su Bruce Wardinski, “Bugün açıkladığımız iş birliği, Wyndham’ın güçlü dağıtım kapasitesi ve ödüllü sadakat programını, bizim her şey dahil alanında kanıtladığımız uzmanlığımızla bir araya getiriyor. Birlikte, ilk kez her şey dahil konseptinde konaklayacak daha fazla misafire ulaşmak için, üst-orta segment resortlar alanında yeni bir deneyimin startını veriyoruz” dedi.

 

Wyndham Alltra tesislerine dönüşecek olan ilk iki Playa oteline dair detaylar aşağıda sıralanıyor:

Wyndham Alltra Cancun, Her Şey Dahil Resort – 
Misafirler, her şey dahil tatilin zirvesini Meksika’nın Yucatan Yarımadası’ndaki Wyndham Alltra Cancun’da yapacakları bir konaklamayla tecrübe edebilirler. Oteller bölgesinin kalbinde, deniz kenarında bulunan bu tesis hem aileler, hem çiftler, hem de grup toplantıları için ideal bir tatil seçeneği sunuyor. Misafirler otele adımlarını atar atmaz, kendilerini 10 olağanüstü restoran, bar, lounge, çok sayıda havuz ve yoga derslerinden tekila tadımlarına kadar çeşitli aktivitelerin dahil olduğu bir tatil cennetinde buluyor. Her yaştan çocuklar korsan temalı su parkına, su kaydıraklarına ve mini golf sahasına bayılacak ve gençler de akşam üstü ve akşam saatlerini #Hashtag buluşma salonunda geçirebilecek. Misafirler, spor rutinlerini en yeni teknolojiye sahip fitness merkezinde çalışarak veya çok sayıda grup fitness dersinden birine katılarak aksatmazken, Aura Spa’daki hidroterapi alanından ücretsiz olarak yararlanabilecekler. Cancun Uluslararası Havalimanı’na (CUN) yalnızca 21 kilometre uzaklıkta bulunan bu güzel resort otel, tarihi Maya harabelerine, Cancun merkezindeki canlı gece hayatına ve çok daha fazlasına da kolay erişim imkanı sağlıyor. Çağdaş tasarıma sahip süitlerde, tam donanımlı minibarlardan Karayip Denizi’nin olağanüstü manzarasını sunan teraslara kadar, misafirlerin dinlenmek için ihtiyacı olan her şey düşünüldü. Düğün veya iş toplantısı planlayan misafirler ise açık veya kapalı etkinlik alanlarından birinde kişiselleştirilmiş her şey dahil paketlerinden birini seçerek unutulmaz bir etkinlik düzenleyebilirler.

Wyndham Alltra Playa del Carmen, Yetişkinlere Özel Her Şey Dahil – Misafirler, masalsı Maya Rivierası’nda nefes kesen bir plaj, Beşinci Cadde’nin sunduğu harika alışveriş olanakları ve canlı bir gece hayatına yalnızca birkaç adım mesafede bulunan, yetişkinlere özel bu tatil cennetinin tadını çıkarabilirler. Cancun Uluslararası Havalimanı’na (CUN) yalnızca 55 kilometre mesafede bulunan Wyndham Alltra Playa del Carmen Yetişkinlere Özel Her Şey Dahil’de, sınırsız gurme yeme-yeme içme, yaratıcı kokteyller, en yeni teknolojiye sahip fitness merkezi, plajda yoga ve suda aerobik gibi aktiviteler ve gece eğlenceleriyle tüm sıkıntılarınızı unutacağınız bir tatili zirvesinde yaşayabilirsiniz. Karayip Denizi’ne bakan kabarcıklı olimpik havuza dalabilir, sıcak beyaz kumlar üzerinde keyif yürüyüşüne çıkabilir veya otelin tam donanımlı hizmet veren spa ve salonunda bakım yaptırabilirsiniz. Misafirler, güneşlenerek, alışveriş yaparak veya yeni yerler görerek geçirecekleri bir günün ardından gün batımını izleyebilecekleri balkon veya terasları bulunan 287 sigara içilmez odadan birine çekilebilir, tam donanımlı minibar, ücretsiz banyo ürünleri ve WiFi gibi olanaklardan yararlanabilirler. Otelin çok dil bilen dost canlısı personeli, Cozumel’e bir gezi düzenlemek veya en gözde gece kulüplerinden birinde yer ayırmak isteyen misafirlerin hayallerindeki tatili yapabilmelerine yardımcı olmak için hazır bekliyor olacak.

Wyndham Alltra, mevcut üst sınıf ve lüks seçenekler haricinde harika bir her şey dahil otel deneyimini tüm ziyaretçilerin yaşayabilmesini kolaylaştıracak şekilde tasarlandı. Bu sayede otel projesi geliştirenler, otel sahipleri ve yatırımcılar, Wyndham’ın eşsiz desteğini arkalarına alarak her şey dahil konseptli otellerinde yeni misafirler ağırlama fırsatı yakalayacak. Bu yeni her şey dahil otel markası, otelcileri Wyndham’ın büyüklüğü, satış kapasitesi, hizmetleri ve sadakat programından yararlanmaya davet ediyor.

Wyndham Alltra’da rezervasyon yapmak isteyen Wyndham Rewards üyeleri, 18 Ocak 2022 tarihine kadar tamamlayacakları konaklamalar için 6 Ekim ile 30 Kasım 2021 tarihleri arasında rezervasyon yaptıklarında, konaklamalarını ücretsiz olarak yükseltebiliyor ve 50 dakikalık bir spa deneyimi, plaj kabanaları ve diğer harika tesis içi deneyimler arasından
tercih yapabiliyor. Bir sonraki tatilinizi planlamaya başlamak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Otel projesi geliştirmeyle ilgilenenler ise, daha fazla bilgi edinmek için bu bağlantı üzerinden geliştirme ekibimizle irtibat kurabilirler.