Otel

Tümü

Wyndham Hotels & Resorts, üst segment oteliyle Polonya pazarına giriyor

Wyndham Hotels & Resorts, üst segment oteliyle Polonya pazarına giriyor

95’e yakın ülkede bulunan yaklaşık 9 bin oteliyle dünyanın franchise veren en büyük otel şirketi Wyndham Hotels & Resorts, 205 odalı üst segment oteli Wyndham Wroclaw Old Town ile Polonya pazarına adım atarak dünya genelindeki varlığını genişletmeyi sürdürüyor.

Wroclaw şehir merkezinin kalbinde, Baltık bölgesinin önde gelen otel işletmecilerinden Mogotel Hotel Group tarafından işletilecek olan otelin önümüzdeki ayın başında açılması bekleniyor. Wyndham Hotels & Resorts EMEA Avrupa Geliştirme Başkan Yardımcısı Christian Michel, “Polonya’daki ilk otelimizi, Mogotel iş birliğinde, üst segment Wyndham markamızla hayata geçirmekten büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Polonya, geliştirme açısından güçlü bir potansiyele ve farklı profillerden ziyaretçileri kendine çeken çok sayıda ziyaret noktasına sahip olan bir ülke. Polonya, olumlu ekonomik şartlar ve yurtiçindeki büyük taleple, sektörümüz açısından heyecan verici fırsatlar sunuyor ve Avrupa’daki büyüme stratejimizle ideal bir uyum oluşturuyor” dedi.

Mogotel Hotel Group Geliştirme Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Ivans Dokicans, “Wroclaw güzel ve tarihi bir şehir ve biz de Wyndham markasını bu şehirle buluşturmaktan gurur duyuyoruz. Wyndham Wroclaw Old Town, Almanya’da açılan Wyndham Garden Munich Messe’nin ardından Wyndham Hotels & Resorts iş birliğinde hayata geçirdiğimiz ikinci otel olacak ve bu verimli ortaklığımızın devamını heyecanla bekliyoruz” dedi.