Yabancı turistten umduğunu bulamayan oteller, yerli turiste kapı araladı

Yabancı turistten umduğunu bulamayan oteller, yerli turiste kapı araladı

Tatilbudur.com Genel Müdürü Cenk Angın, yabancı turistten umduğunu bulamayan otellerin yerli turiste yeniden kapı araladığını söyledi.

Tatilbudur.com Genel Müdürü Cenk Angın, otellerin yaptığı yüksek fiyat artışları nedeniyle yerli turistin tatilini iki bayrama sıkıştırdığını belirtti. Sözcü gazetesinden Sayime Başçı'ya konuşan Angın, dış pazarda belirlediği hedefe ulaşamayan sektörün yılın kalanı için yönünü bir miktar daha yerli turiste çevirdiğini kaydetti.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!