STK

Tümü

Yeliz Gül Ege, oybirliğiyle yeniden ATAV başkanı oldu

Yeliz Gül Ege, oybirliğiyle yeniden ATAV başkanı oldu

Antalya Tanıtım Vakfı’nın (ATAV) Seçimli Genel Kurulu’nda Antalya Tanıtım Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Yeliz Gül Ege, oybirliğiyle yeniden vakıf başkanlığına seçildi.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Konferans Salonu'nda düzenlenen ATAV Genel Kurulu, Akdeniz Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayşe Gülbin Arıcı ve ATAV Mütevelliler Kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Divan başkanlığını Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı İdris Taş'ın yaptığı genel kurul sonunda, Yönetim Kurulu Başkanı Yeliz Gül Ege, güven tazeleyerek vakıf başkanlığına seçildi.

Konuşmasına vakıf kurucularına teşekkür ederek başlayan Yeliz Gül Ege, 2018-2021 yılları arası gerçekleştirilen etkinlikler ve faaliyetler hakkında katılımcılara bilgi verdi. ATAV çatısı altında yer alan Antalya Kongre Bürosu ve Antalya Kadın Müzesi faaliyetlerine de değinen Başkan Gül Ege, Antalya'da hizmet veren belediyelerden gelir sağlayıcı unsurlarda destek talep etti. Gül Ege, “Genel kurulumuz, yeni görev arkadaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun. Antalya'nın saygın iş insanları ve saygın kurumlarının mütevelli heyetinde bulunduğu vakfın, her yıl küçük de olsa destek aldığı takdirde yapacağı projeler ve tanıtımlar daha etkin ve güçlü olacaktır. Vakfımız dar bütçelerle büyük projelere imza atıyor. Bu projelerde bize destek olan, sponsorluk görevini üstlenen tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ederiz. Antalya için çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

ATAV Yönetim Kurulu'nda, Yeliz Gül Ege'nin yanı sıra, Antalya Büyükşehir Belediyesi, ATSO, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB), Fraport TAV Antalya Havalimanı kurumlarından ve Corendon, SunExpress havayolu şirketlerinden temsilciler yer alıyor.

ATAV Genel Kurulu'nda katılımcılara, vakfın 3 yılını kapsayan faaliyet raporu da sunuldu.