Yerli turistler, uygun fiyatlarla rezervasyon yaptırabilecek

Yerli turistler, uygun fiyatlarla rezervasyon yaptırabilecek

Sektörde 20 yılı geride bırakan Tatilbudur.com, erken rezervasyon kampanyasını bu yıl 1 Kasım 2019 tarihinde başlatıyor.

Yüzde 50’ye varan indirimlerle başlayan 2020 yaz erken rezervasyon döneminde, misafirler avantajlı fiyatlar arasından seçim yaparak yüksek sezona göre uygun fiyatlarla rezervasyon yaptırabiliyor. Böylelikle aynı bütçeyle daha lüks otellerde konaklama imkânı buluyorlar. Özellikle yoğun geçen yaz döneminde ve bayram tatillerinde yer bulamama sorunundan da kurtuluyorlar.

Erken rezervasyona olan ilginin her yıl arttığını belirten Tatilbudur.com Genel Müdürü Onur Otruş, 2018-2019 erken rezervasyon döneminde Kıbrıs turlarında ciddi bir talep artışı gerçekleştiğini, Kıbrıs’ın en parlak dönemlerinden birini yaşadığını ve 2020 yılında da Kıbrıs’ın ve favori tatil yörelerinden Antalya, Bodrum, Side, Marmaris, Fethiye, Didim ve Kuşadası’nın erken rezervasyon kampanyası ile üst sıralara çıkacağını söylüyor. Bu yıl yaşanan makroekonomik gelişmeler ve yerel seçimlerin turizm sektörünü ciddi şekilde etkilediğini belirten Onur Otruş, iç pazardaki fiyat artışından dolayı tüm tatil severlere rezervasyonlarını erkenden yapmalarını ve ekonomik fiyatlardan yararlanmalarını tavsiye ediyor.

Bu seneki kampanyada “Daha erken alın, daha mutlu kalın!” sloganıyla yola çıkan Tatilbudur.com, misafir memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyor. Erken rezervasyon yaptırmak isteyen misafirlere ayrıca koşulsuz iptal hakkı satın alma imkânı sunuyor. Koşulsuz iptal hakkı ile misafirler otele girişten 72 saat öncesine kadar hiçbir ücret ödemeden rezervasyonlarını istedikleri gibi iptal edebiliyorlar. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!