Yılmaz Yeter hayatını kaybetti…

Yılmaz Yeter hayatını kaybetti…

Marmaris’te yıllardır Aktüel Turizm Tanıtım ile turizm yayıncılığı yapan TUYED üyesi Yılmaz Yeter hayatını kaybetti.

Merhumun cenazesi 28 Şubat 2020 Cuma günü saat 14.00’te Marmaris/Beldibi’nde bulunan Cem Evi’nde yapılacak cenaze töreninin ardından Marmaris/Hisarönü mezarlığında toprağa verilecek.

Tourism Today olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır dileriz.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!