Young Skal Antalya, 2019’un ilk buluşmasını Kaleiçi’nde gerçekleştirdi

Young Skal Antalya, 2019’un ilk buluşmasını Kaleiçi’nde gerçekleştirdi

Young Skal Antalya üyeleri 2019 yılının ilk “happy hour” etkinliğini Antalya Kaleiçi’nde bulunan Grace Lounge’da gerçekleştirdi.

2019 yılına ve yeni turizm sezonuna “Hoşgeldin” temasıyla gerçekleşen organizasyon geleneksel olarak aynı tarihlerde organize edilmekte. Happy hour etkinliğinin ana konsepti şarap tadımları üzerine gerçekleşti. Şaraplar ve şarap kültürü hakkında bilgi alan Young Skal Antalya üyeleri yine Grace Lounge’da toplantısı olan Skaladies üyeleri ile de buluştu.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!