Young Skal Antalya üyelerine, kişisel gelişim ve mülakat eğitimi

Young Skal Antalya üyelerine, kişisel gelişim ve mülakat eğitimi

Falez Rotary Kulübü'nün gerçekleştirdiği, "Rotary Toplum Birliği Etkinlikleri" kapsamında SKAL Antalya Kulübü 'ne bağlı Young Skal Antalya grubu, The Marmara Hotel Antalya'da "Kariyer Yolculuğumuzda kişisel gelişimimizin önemi" ve "Mülakat teknikleri" konulu eğitim aldı.

2 günlük eğitim Kurumsal Yönetim Danışmanı ve Eğitmeni ve aynı zamanda Skal Antalya üyesi Berna Tuzlak tarafından verildi. Ocak veya Şubat ayına planlayacağımız 3. bölümde ise  "Değerlerimiz" konusu işlenecek. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!