Young Skal'lar Hillside Su'da buluştu

Young Skal'lar Hillside Su'da buluştu

Haziran ayı  Young Skal buluşması  21 Haziran Perşembe günü saat 20:00'de Hillside Su Hotel'de gerçekleşti. Akşam yemeğinde Skal International Antalya...

Haziran ayı  Young Skal buluşması  21 Haziran Perşembe günü saat 20:00'de Hillside Su Hotel'de gerçekleşti. Akşam yemeğinde Skal International Antalya Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Çevre Komitesi Başkanı, Rixos Lares Genel Müdürü ve Rixos Tekirova Cluster Müdürü Cüneyt Kuru veYoung Skal Sorumlusu ve Best Western Plus Khan Hotel Genel Müdürü Muazzez Tonguç Carlucci yer aldı. Toplantıda Atık Sabun Projesi detayları, gelinen noktalar, geliştirilmesi gereken noktalar, yeni projeler(atık pil projesi gibi), kurşun kalem projesi gibi konularda neler yapılabileceği konuşuldu. Yeni projeler üretmenin önemi, çevreye gösterilmesi gereken duyarlılık konuları işlenerek Young Skallar'ın yeni projelere katılımları hakkında fikir alış-verişleri yapıldı.  

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!