YÜZBİNLERCE TURİZM İŞÇİSİ 1 MAYIS’I İŞSİZ KUTLUYOR

YÜZBİNLERCE TURİZM İŞÇİSİ 1 MAYIS’I İŞSİZ KUTLUYOR

Mehmet Mülayim, “1 Mayıs ve Turizm İşçisi” başlığını taşıyan köşe yazısı ile işsiz turizm çalışanlarına değindi.

Yüzbinlerce turizm işçisinin 1 Mayıs’ı işsiz kutladığına dikkat çeken Mülayim, “Devletin turizm sektörünü ve yatırımcısını ayakta tutmak niyetli teşvikleri kısmen de olsa sürerken işçiyi ayakta tutma teşvikleri yok denecek kadar az” diyor.

Mehmet Mülayim’in köşe yazısı için tıklayınız
1 MAYIS VE TURİZM İŞÇİSİ

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!