Zafer Alkaya: “Nest’i Türk turizmine kazandırdığımız için mutluyuz”

Zafer Alkaya: “Nest’i Türk turizmine kazandırdığımız için mutluyuz”

Cornelia Diamond Genel Müdürü Zafer Alkaya, Antalya-Belek’te hayata geçirdikleri Nest Kongre ve Fuar Merkezi’ni Tourism Today TV’ye anlattı.

Zafer Alkaya, Nest Kongre ve Fuar Merkezi’ni Türk turizmine kazandırdıkları için mutluluk duyduklarını söyledi.

Zafer Alkaya’nın Nest ile ilgili açıklamalarını izlemek için tıklayınız…


Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!