Zaharova Rus tatilcileri uyardı: “Yurt dışı seyahatlerini iptal edin”

Tourism Today - Turizmden Haberler - Turizm Haberleri

Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, vatandaşların yurt dışı seyahatlerinden kaçınmaları tavsiyesinde bulundu.

Zaharova, "Görünüşe göre koronavirüste ikinci dalga, birincisinden daha güçlü ve daha tehlikeli. Tüm dünyada durum böyle. Vakalarda patlama her yerde görülüyor" dedi. Zaharova, bu nedenle Rusya vatandaşlarının riskleri dikkatli değerlendirmelerini, gerekli durumlarda yurt dışına seyahatleri iptal etmelerini önerdi. (Türkrus.com)

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...